NARVA
LINNAVALITSUS
Нарвская
Городская управа
AADRESS:
Peetri 5, 20308, Narva
FAKS:
3599010 (1010)
E-Post:
narvalv@narva.ee
KODULEHEKÜLG:
www.narva.ee
Linnavalitsuse
liikmed, Peetri pl 5
VASTUVÕTT -
iga kuu teine esmaspäev kell 14.00 - 17.30
Nimi |
Amet |
Ruum |
Telefon |
Tarmo Tammiste |
linnapea |
213 |
35 99001, 5210484 |
Sofja Homjakova |
abilinnapea |
213 |
35 99004, 56490179 |
Jelena Torokvei |
abilinnapea |
217 |
35 99008, 5261653 |
Aleksander Ljudvig |
abilinnapea |
215 |
35 99009,
53493070 |
Linnasekretär, Peetri pl 5
VASTUVÕTT -
Igal esmaspäeval kell 15.00 - 17.00
Ants Liimets |
linnasekretär |
307 |
35 99002, 5133529 |
Linnakantselei, Peetri pl
5, faks 35 99010, 35 99020
Loreida Sulin |
nõunik |
307 |
35 99017 |
Pyotr Nyakk |
nõunik (õigusküsimustes) |
112 |
35 99111, 5171115 |
Svetlana Pavlova |
jurist |
112 |
35 99112 |
Jana Kiuru |
nõunik |
317 |
35 99100 |
Svetlana Tamm |
abilinnapea abi |
217 |
35 99012 |
Kairi Johannes |
abilinnapea abi |
215 |
35 99014 |
Anastassia Tarassova |
vanemspetsialist |
109 |
35 99028 |
Oksana Hara |
tõlk |
309 |
35 99022 |
Marika Verro |
sekretär |
213 |
35 99013 |
Dmitri Galašov |
autojuht |
|
5160121 |
Gennadi Zaitsev |
autojuht |
|
5136103 |
Asjaajamisteenistus,
Peetri 5
Endla Müür |
juhataja |
315 |
35 99222, 51917130 |
Larissa Bogatova |
vaneminspektor |
318 |
35 99027, 55542892 |
Jelena Tõsjatova |
vaneminspektor |
307 |
35 99016 |
Riina Vee |
operaator (arvuti) |
308 |
35 99021 |
Infoteenistus,
Peetri 3-16
Jekaterina Širai |
vanemspetsialist |
|
35 99099, 5113489 |
Joel Kirber |
vanemspetsialist |
|
35 99091, 55649008 |
Infotehnoloogiateenistus,
Peetri 5
Aarne Pärtels |
vanemspetsialist |
222 |
35 99200 |
Jelena Maksimova |
vanemspetsialist |
222 |
35 99273 |
Raamatupidamisteenistus,
Peetri 5
Elle-Ester Jaakson |
pearaamatupidaja asetäitja |
310 |
35 99023, 53911020 |
Riina Lausmaa |
pearaamatupidaja |
312 |
35 99025 |
Natalja Tolstjankova |
raamatupidaja
|
311 |
35 99024, 53421305 |
Elanikkonna registreerimise büroo,
Peetri 3-1
Serafima Gorjunova |
peaspetsialist |
|
35 99095 |
Jelena Jušina |
vanemspetsialist |
|
35 99096 |
Jelena Skvortsova |
spetsialist |
|
35 99097 |
Haldusteenistus,
Peetri 5
Olga Muižnieks |
peaspetsialist |
103 |
35 99029 |
Tatjana Bogdanova |
paljundustehnika hooldaja |
102 |
35 99223 |
Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet,
Peetri 5, faks 35 99051
Kalju Müür |
direktor |
303 |
35 99171, 5066481 |
Mari Reinsalu |
sekretär |
304 |
35 99050 |
Sergei Sinitsõn |
pearaamatupidaja |
Peetri 3-8 |
35 99054 |
Maria Ivanova |
raamatupidaja |
Peetri 3-8 |
35 99178 |
Sergei Solodov |
jurist |
Peetri 3-8 |
35 99115 |
Gennadi Ukolov |
autojuht |
|
56481514 |
Arhitektuuri ja planeerimise osakond
Anne Hallik |
peaarhitekt (direktori asetäitja) |
305 |
35 99058 |
Irina Fominõhh |
arhitekt |
301a |
35 99059 |
Veera Sošneva |
insener |
301 |
35 99057 |
Silvi Altmann |
arhivaar |
301 |
35 99055 |
Aleksandr Malõško |
geodeet
vanemspetsialist |
Peetri 3-9 |
35 99052, 5145358 |
Воris Кudimоv |
geodeesia vanemspetsialist |
Peetri 3-9 |
35 99053 |
Aleksandr Shadrin |
muinsuskaitse inspektor |
Peetri 3-9 |
35 99056, 5524343 |
Tatjana Nikolajenkova |
koordinaator |
301 |
35 99062 |
Galina Pustošnaja |
keskkonnamõjude hindamise
spetsialist |
301a |
35 99253 |
Nadežda Rumjantseva |
disaini konsultant |
301 |
35 99254 |
Jana Kopezina |
projektide koordinaator |
301a |
35 99251 |
Geodeesia ja maakorralduse osakond
Sergei Tõsjatov |
peaspetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99172 |
Olga Rogozina |
vanemspetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99174 |
Olga Svitškar |
vanemspetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99173 |
Marina Sezko |
spetsialist |
Peetri 3-8 |
35 99179 |
Virve Torpan |
spetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99170 |
Valeri Simson |
spetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99116 |
Helmut Larka |
spetsialist |
Peetri 3-6 |
35 99176 |
Ehitusjärelvalve ja hoonete osakond
Ellen Uusküla |
osakonna juhataja |
302 |
35 99070 |
Žanna Petrova |
vanemspetsialist |
320 |
35 99073 |
Heidi Nelk |
spetsialist |
302 |
35 99072 |
Inna Karjalainen |
spetsialist |
302 |
35 99071 |
Marina Pent |
spetsialist |
302 |
35 99071 |
Olga Ilmenskaja |
spetsialist |
Kerese 4 |
35 60639 |
Kultuuriosakond Peetri
3, faks 35 99199
Ljubov Fomina |
juhataja ülesannetes |
18 |
35 99122 5034422 |
Vladislav Iljin |
referent |
18 |
35 99127 |
Irina Neudahhina |
sekretär |
18 |
35 99120 |
Tatjana Izotova |
personaliinspektor |
18 |
35 99123 |
Andrei Vargunin |
infotehnoloog |
18 |
3599218 |
Kultuuri- ja sporditeenistus
Dmitri Vergun |
juhataja asetäitja kultuuri ja
spordi alal |
18 |
35 99121, 53450531 |
Olga Bortsova |
vanemspetsialist |
18 |
35 99090 55626796 |
Valeri Jääger |
vanemspetsialist |
18 |
35 99129 |
Tatjana Stolfat |
vanemspetsialist |
|
35 99229 |
Haridusteenistus
Natalja Nikanorova |
vanemspetsialist |
18 |
35 99212 |
Tatjana Dobroljubova |
vanemspetsialist |
18 |
35 99219 |
Julia Issajeva |
vanemspetsialist |
18 |
35 99228 |
Raamatupidamis- ja majandusteenistus
Ljudmila Moissejeva |
pearaamatupidaja |
22 |
35 99124 |
Kalle-Kaleva Kreek |
pearaamatupidaja asetäitja |
22 |
35 99125 |
Jelena Igolkina |
raamatupidaja |
22 |
35 99126 |
Aleksei Solovjov |
ökonomist |
22 |
35 99213 |
Maksim Grigorjev |
raamatupidaja |
22 |
35 99069 |
Tatjana Gerassimova |
raamatupidaja |
22 |
35 99210 |
Ljudmila Aleksejeva |
varustusinsener |
Peetri 1-400 |
35 99209 |
Anna Metkovskaja |
raamatupidaja |
Peetri 1-403 |
35 99208 |
Tatjana Mittšenko |
raamatupidaja |
Peetri 1-402 |
35 99196 |
Ljubov Ivanova |
raamatupidaja |
Peetri 1-404 |
35 99207 |
Olga Serdjukova |
raamatupidaja |
Peetri 1-404 |
35 99204 |
Tatjana Kukuskina |
raamatupidaja |
Peetri 1-403 |
35 99202 |
Jelena Gedz |
raamatupidaja |
Peetri 1-404 |
35 99205 |
Valentina Stepanova |
raamatupidaja |
Peetri 1-404 |
35 99203 |
Irina Jefimova |
raamatupidaja |
Peetri 1-404 |
35 99206 |
Jelena Vereštšagina |
raamatupidaja |
22 |
35 99221 |
Margarita Šamrai |
raamatupidaja |
22 |
35 99217 |
Galina Rusakova |
raamatupidaja |
22 |
35 99221 |
Rita Tolkova |
raamatupidaja |
22 |
35 99217 |
Linnaarhiiv, Kiriku 3,
faks 35 60089
Ljudmila Rakova |
linnaarhivaar (direktori kt) |
|
35 60089 |
Andres Kustola |
arhivaar |
|
35 91140 |
Galina Kozlovskaja |
spetsialist |
|
35 91140 |
Tatjana Bõstrova |
spetsialist |
|
35 91140 |
Tatjana Balabanovitš |
spetsialist |
|
35 91140 |
Ljudmila Sekerina |
fondihooldaja |
|
35 91140 |
Linnaarstiteenistus,
Peetri 3-4, faks 35 99077
Andrei Antonov |
linnaarst |
|
35 99077 |
Svetlana Andrejeva |
peaspetsialist |
|
35 99075 |
Ljubov Birjuljova |
vanemspetsialist |
|
35 99076 |
Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet,
Peetri 3-5, faks 35 99042
Georgi Ignatov |
direktor |
Peetri 3-5 |
35 99041,
5182785 |
Anton Võlitok |
juhiabi-analüütik |
Peetri 3-5 |
35 99049 |
Natalja Smelova |
finantsjuht |
Peetri 3-5 |
35 99043 |
Karin Uustallo |
sekretär-asjaajaja |
Peetri 3-5 |
35 99040 |
Raamatupidamise osakond
Natalia Kozlova |
pearaamatupidaja |
Peetri 3-5 |
35 99045 |
Ljudmila Trenina |
raamatupidaja |
Peetri 3-5 |
35 99088 |
Arenguosakond
Anne Veevo |
juhataja
(direktori asetäitja) |
Peetri 3-5 |
35 99080 |
Angelina Liiv |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99047 |
Natalia Orava |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99085, 5014191 |
Nadežda Petrova |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99046 |
Ettevõtluse arengu teenistus
Viktoria Kaju |
peaspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99083 |
Maria Terebilina |
peaspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99044 |
Galina Smolina |
peaspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99048 |
Katrin Ljudvig |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99087 |
Valentina Arenson |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99082 |
Anastassia Tjaželova |
spetsialist |
Puškini 13 |
35 60184 |
Hinna- ja tarbijakaitse teenistus
Boriss Batov |
peaspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99081 |
Niina Ivanova |
vanemspetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99084 |
Sergei Issajev |
vaneminspektor |
Peetri 3-7 |
35 99089 |
Veera Leitsinger |
spetsialist |
Peetri 3-7 |
35 99086 |
Linnavara- ja Majandusamet,
Peetri 3-23, IV korrus faks 35 99161
Tamara Luigas |
direktori kt |
tuba 1 |
35 99141, 56658686 |
Kristina Stepanova |
sekretär |
tuba 1 |
35 99140, 5021330 |
Mihhail Antonov |
jurist |
Tuba 4 |
3599255, 5552566 |
Natalja Šibalova |
jurist |
tuba 4 |
35 99158, 56624097 |
Jackline Holter |
projektide koordinaator |
tuba 3 |
35 99216, 56649020 |
Inga Auer |
referent-tõlk |
tuba 7 |
35 99153 |
Jutta Kosse |
personaliinspektor |
Peetri 3-24 |
35 99155 |
Konstantin Pavlov |
autojuht |
|
56157391 |
Juri Solovjov |
autojuht |
|
56563019 |
Ija Ivanova |
registripidaja |
Tuba 6 |
3599256 |
Tatjana Filatova |
registripidaja |
Tuba 6 |
3599143 |
Varade osakond
Peetri 3, IV korrus
Jelena Skulatšova |
juhataja kt |
tuba 2 |
35 99156, 56157285 |
Kalev Johannes |
spetsialist |
Peetri 3-24 |
35 99038, 56357353 |
Movsess Martirosjan |
vanemspetsialist |
Peetri 3-24 |
35 99267, 56927095 |
Rendi- ja müügiteenistus
Aleksandr Pereskoka |
peaspetsialist |
tuba 6 |
35 99160, 56567571 |
Inna Hohlova |
vanemspetsialist |
tuba 7 |
35 99151, 56650661 |
Veera Andrejeva |
vanemspetsialist |
tuba 7 |
35 99164 |
Elamuteenistus
Irina Geveller |
peaspetsialist |
tuba 3 |
35 99142, 56655091 |
Niina Gurskaja |
eluruumide erastamise vormistaja |
tuba 3 |
35 99154 |
Marina Leitsinger |
spetsialist |
tuba 3 |
35 99157 |
Liidia Golubtšikova |
spetsialist |
tuba 3 |
35 99152, 56567578 |
Kommunaalmajandusosakond
Aleksandr Šelepanov |
juhataja kt |
Peetri 3-21 |
35 99139, 56157283 |
Linna puhastus- ja haljastusteenistus
Ljudmila Morina |
peaspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99215, 56650125 |
Irina Maslova |
vanemspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99135, 56357360 |
Jevgenia Votina |
spetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99110 |
Teedeteenistus
Irina Jegorova |
spetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99214, 56157293 |
Vladimir Otsman |
peaspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99134, 56650590 |
Aleksandra Presnova |
vanemspetsialist |
Peetri 3-21 |
3599266 |
Keskkonnateenistus
Arina Koroljova |
peaspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99195, 56155590 |
Julia Šilina |
vanemspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99137, 56650121 |
Dmitri Koroljov |
spetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99138 |
Liikluskorraldusteenistus
Veera Mihhailova |
peaspetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99136, 56650664 |
Jekaterina Vologdina |
spetsialist |
Peetri 3-21 |
35 99130 |
Ehitus- ja arendusosakond
Peetri 3-20 (II korrus)
Olga Rodinova |
juhataja |
|
35 99026, 56567564 |
Tatjana Rušeljuk |
vanemspetsialist |
|
35 99144, 56157297 |
Marina Tihhomirova |
vanemspetsialist |
|
35 99162, 56157294 |
Irene Weiss-Wendt |
vanemspetsialist |
|
35 99167, 56157296 |
Nikolai Ivanov |
vanemspetsialist |
|
35 99165, 56157298 |
Dmitri Djakov |
vanemspetsialist |
Peetri 3-24 |
35 99132, 56650669 |
Inna Šadrina |
vanemspetsialist |
|
35 99166, 56654230 |
Raamatupidamisosakond Peetri
3-17, (I korrus)
Niina Krõlova |
pearaamatupidaja |
|
35 99133, 56650663 |
Natalja Akimova |
vanemraamatupidaja |
|
35 99150 |
Valentina Hrenova |
raamatupidaja |
|
35 99145 |
Jelena Smirnova |
raamatupidaja |
|
35 99147 |
Liidia Sergejenko |
juhtivökonomist |
|
35 99146, 56922895 |
Jelena Obuhhova |
raamatupidaja |
|
35 99148 |
Snežana Semjonova |
ökonomist |
|
35 99272 |
Rahandusamet, Peetri 5,
faks 35 99181
Raissa Lihhuša |
direktor |
tuba 204 |
35 99182, 5175323 |
Jelena Golubeva |
direktori asetäitja |
tuba 203 |
35 99183 |
Tatjana Kudimova |
vanemspetsialist |
tuba 204 |
35 99180 |
Aleksandr Kibkalo |
autojuht |
|
5108908 |
Eelarve osakond
Jelena Sergejeva |
juhtivspetsialist |
tuba 205 |
35 99184 |
Larissa Vedjuhhova |
juhtivspetsialist |
tuba 207 |
35 99194 |
Ljudmila Udaltsova |
vanemspetsialist |
tuba 205 |
35 99185 |
Juliana Votinova |
vanemspetsialist |
tuba 205 |
35 99186 |
Olga Keviš |
vanemspetsialist |
tuba 207 |
35 99193 |
Revisjoni osakond
Valentina Bešekerskas |
osakonna juhataja |
tuba 202 |
35 99188 |
Irina Osis |
vanemrevident |
tuba 202 |
35 99187 |
Tatjana Gontšarova |
vanemrevident |
tuba 202 |
35 99189 |
Raamatupidamise osakond
Jelena Tšekanina |
osakonna juhataja |
tuba 209 |
35 99190 |
Svetlana Tšaikina |
osakonna juhataja asetäitja |
tuba 208 |
35 99191 |
Jevgenia Jerjomina |
osakonna juhataja asetäitja |
tuba 208 |
35 99192 |
Sotsiaalabiamet, Linda 4,
IV korrus, faks 35 69602
Galina Vologdina |
direktori kt |
kab 4 |
35 69601 |
Viive Valliste |
sekretär |
kab 5 |
35 69600 |
Sirje Sirnask |
jurist |
kab 3 |
35 69603 |
Tatjana Patsanovskaja |
projektide spetsialist |
kab 8 |
35 69610 |
Maksim Zorin |
IT spetsialist |
kab 12 |
35 69438 |
Raamatupidamine,
Linda 4, IV korrus
Reelika Tolmatšova |
pearaamatupidaja |
kab 6 |
35 69604 |
Jekaterina Zorina |
vanemraamatupidaja |
kab 6 |
35 69604 |
Niina Roots |
raamatupidaja |
kab 6 |
35 69605 |
Jelena Muravjova |
raamatupidaja |
kab 6 |
35 69605 |
Niila Karpovitsš |
raamatupidaja |
kab 6 |
35 69605 |
Raissa Titova |
raamatupidaja |
kab 6 |
35 69605 |
Galina Kuzmina |
raamatupidaja |
kab 6 |
35 69605 |
Lastekaitse osakond,
Linda 4, IV korrus
Ruslan Prohhorenko |
vanem lastekaitseinspektor |
kab 11 |
35 69614 |
Olga Jamskaja |
lastekaitseinspektor |
kab 11 |
35 69437 |
Leili Korp |
lastekaitseinspektor |
kab 10 |
35 69433 |
Sergei Lahmanov |
lastekaitseinspektor |
kab 10 |
35 69443 |
Jelena Valliste |
lastekaitseinspektor |
kab 10 |
35 69444 |
Natalja Medvedeva |
nooremabi |
kab 11 |
35 69437 |
Hoolekandeosakond,
Linda 4, IV korrus
Tatjana Zelenjajeva |
vanem inspektor |
kab 1 |
35 69431 |
Svetlana Timofejeva |
inspektor |
kab 1 |
35 69431 |
Ljubov Tamm |
inspektor |
kab 1 |
35 69431 |
Marina Žiltsova |
spetsialist |
kab 1 |
35 69431 |
Sotsiaaltööosakond,
Linda 4, IV korrus
Jevgenia Vanhonen |
peaspetsialist |
kab 2 |
35 69613 |
Tatjana Dolgušina |
spetsialist |
kab 2 |
35 69432 |
Jelena Tšistjakova |
spetsialist |
kab 2 |
35 69439 |
Ksenia Muru |
spetsialist |
kab 2 |
35 69432 |
Ljudmila Stõrkul |
spetsialist |
kab 2 |
35 69432 |
Iraida Koltakova |
spetsialist |
kab 2 |
35 69439 |
Tatjana Vovdenko |
spetsialist |
kab 2 |
35 69439 |
Roman Veevo |
spetsialist |
kab 2 |
35 69439 |
Viimati uuendatud: 30. september 2008.
«««
Avalehele