««« Avalehele

             Narva Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet

Üldplaneering | Detailplaneeringud | Arhitektuuri võistlus | Fotogalerii | Linna ehituspõhikiri | Geodeeia | Kaart | Kontakt |

 

NARVA LINNAVALITSUS

Нарвская Городская управа

AADRESS: Peetri 5, 20308, Narva

FAKS: 3599010 (1010)

E-Post: narvalv@narva.ee

KODULEHEKÜLG: www.narva.ee

Linnavalitsuse liikmed, Peetri pl 5

VASTUVÕTT - iga kuu teine esmaspäev kell 14.00 - 17.30

Nimi

Amet

Ruum

Telefon

Tarmo Tammiste

linnapea

213

35 99001, 5210484

Sofja Homjakova

abilinnapea

213

35 99004, 56490179

Jelena Torokvei

abilinnapea

217

35 99008, 5261653

Aleksander Ljudvig

abilinnapea

215

35 99009, 53493070

Linnasekretär, Peetri pl 5

VASTUVÕTT - Igal esmaspäeval kell 15.00 - 17.00

Ants Liimets

linnasekretär

307

35 99002, 5133529

Linnakantselei, Peetri pl 5, faks 35 99010, 35 99020

Loreida Sulin

nõunik

307

35 99017

Pyotr Nyakk

nõunik (õigusküsimustes)

112

35 99111, 5171115

Svetlana Pavlova

jurist

112

35 99112

Jana Kiuru

nõunik

317

35 99100

Svetlana Tamm

abilinnapea abi

217

35 99012

Kairi Johannes

abilinnapea abi

215

35 99014

Anastassia Tarassova

vanemspetsialist

109

35 99028

Oksana Hara

tõlk

309

35 99022

Marika Verro

sekretär

213

35 99013

Dmitri Galašov

autojuht

 

5160121

Gennadi Zaitsev

autojuht

 

5136103

Asjaajamisteenistus, Peetri 5

Endla Müür

juhataja

315

35 99222, 51917130

Larissa Bogatova

vaneminspektor

318

35 99027, 55542892

Jelena Tõsjatova

vaneminspektor

307

35 99016

Riina Vee

operaator (arvuti)

308

35 99021

Infoteenistus, Peetri 3-16

Jekaterina Širai

vanemspetsialist

 

35 99099, 5113489

Joel Kirber

vanemspetsialist

 

35 99091, 55649008

Infotehnoloogiateenistus, Peetri 5

Aarne Pärtels

vanemspetsialist

222

35 99200 

Jelena Maksimova

vanemspetsialist

222

35 99273

Raamatupidamisteenistus, Peetri 5

Elle-Ester Jaakson

pearaamatupidaja asetäitja

310

35 99023, 53911020

Riina Lausmaa

pearaamatupidaja

312

35 99025

Natalja Tolstjankova

raamatupidaja

311

35 99024, 53421305

Elanikkonna registreerimise büroo, Peetri 3-1

Serafima Gorjunova

peaspetsialist

 

35 99095

Jelena Jušina

vanemspetsialist

 

35 99096

Jelena Skvortsova

spetsialist

 

35 99097

Haldusteenistus, Peetri 5

Olga Muižnieks

peaspetsialist

103

35 99029

Tatjana Bogdanova

paljundustehnika hooldaja

102

35 99223

 

Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet, Peetri 5, faks 35 99051

Kalju Müür

direktor

303

35 99171, 5066481

Mari Reinsalu

sekretär

304

35 99050

Sergei Sinitsõn

pearaamatupidaja

Peetri 3-8

35 99054

Maria Ivanova

raamatupidaja

Peetri 3-8

35 99178

Sergei Solodov

jurist

Peetri 3-8

35 99115

Gennadi Ukolov

autojuht

 

56481514

Arhitektuuri ja planeerimise osakond

Anne Hallik

peaarhitekt (direktori asetäitja)

305

35 99058

Irina Fominõhh

arhitekt

301a

35 99059

Veera Sošneva

insener

301

35 99057

Silvi Altmann

arhivaar

301

35 99055

Aleksandr Malõško

geodeet vanemspetsialist

Peetri 3-9

35 99052, 5145358

Boris Kudimov

kaartide laadimise spetsialist

Peetri 3-9

35 99053

Aleksandr Shadrin

muinsuskaitse inspektor

Peetri 3-9

35 99056, 5524343

Tatjana Nikolajenkova

koordinaator

301

35 99062

Galina Pustošnaja

keskkonnamõjude hindamise spetsialist

301a

35 99253

Nadežda Rumjantseva

disaini konsultant

301

35 99254

Jana Kopezina

projektide koordinaator

301a

35 99251

Geodeesia ja maakorralduse osakond

Sergei Tõsjatov

peaspetsialist

Peetri 3-6

35 99172 

Olga Rogozina

vanemspetsialist

Peetri 3-6

35 99174

Olga Svitškar

vanemspetsialist

Peetri 3-6

35 99173

Marina Sezko

spetsialist

Peetri 3-8

35 99179

Virve Torpan

spetsialist

Peetri 3-6

35 99170

Valeri Simson

spetsialist

Peetri 3-6

35 99116

Helmut Larka

spetsialist

Peetri 3-6

35 99176

Ehitusjärelvalve ja hoonete osakond

Ellen Uusküla

osakonna juhataja

302

35 99070

Žanna Petrova

vanemspetsialist

320

35 99073

Heidi Nelk

spetsialist

302

35 99072

Inna Karjalainen

spetsialist

302

35 99071

Marina Pent

spetsialist

302

35 99071

Olga Ilmenskaja

spetsialist

Kerese 4

35 60639

Kultuuriosakond  Peetri 3, faks 35 99199

Ljubov Fomina

juhataja ülesannetes

18

35 99122 5034422

Vladislav Iljin

referent

18

35 99127

Irina Neudahhina

sekretär

18

35 99120

Tatjana Izotova

personaliinspektor

18

35 99123

Andrei Vargunin

infotehnoloog

18

3599218

Kultuuri- ja sporditeenistus

Dmitri Vergun

juhataja asetäitja kultuuri ja spordi alal

18

35 99121, 53450531

Olga Bortsova

vanemspetsialist

18

35 99090  55626796

Valeri Jääger

vanemspetsialist

18

35 99129

Tatjana Stolfat

vanemspetsialist

 

35 99229

Haridusteenistus

Natalja Nikanorova

vanemspetsialist

18

35 99212

Tatjana Dobroljubova

vanemspetsialist

18

35 99219

Julia Issajeva

vanemspetsialist

18

35 99228

Raamatupidamis- ja majandusteenistus

Ljudmila Moissejeva

pearaamatupidaja

22

35 99124

Kalle-Kaleva Kreek

pearaamatupidaja asetäitja

22

35 99125

Jelena Igolkina

raamatupidaja

22

35 99126

Aleksei Solovjov

ökonomist

22

35 99213

Maksim Grigorjev

raamatupidaja

22

35 99069

Tatjana Gerassimova

raamatupidaja

22

35 99210

Ljudmila Aleksejeva

varustusinsener

Peetri 1-400

35 99209

Anna Metkovskaja

raamatupidaja

Peetri 1-403

35 99208

Tatjana Mittšenko

raamatupidaja

Peetri 1-402

35 99196

Ljubov Ivanova

raamatupidaja

Peetri 1-404

35 99207

Olga Serdjukova

raamatupidaja

Peetri 1-404

35 99204

Tatjana Kukuskina

raamatupidaja

Peetri 1-403

35 99202

Jelena Gedz

raamatupidaja

Peetri 1-404

35 99205

Valentina Stepanova

raamatupidaja

Peetri 1-404

35 99203

Irina Jefimova

raamatupidaja

Peetri 1-404

35 99206

Jelena Vereštšagina

raamatupidaja

22

35 99221

Margarita Šamrai

raamatupidaja

22

35 99217

Galina Rusakova

raamatupidaja

22

35 99221

Rita Tolkova

raamatupidaja

22

35 99217

Linnaarhiiv, Kiriku 3, faks 35 60089

Ljudmila Rakova

linnaarhivaar (direktori kt)

 

35 60089

Andres Kustola

arhivaar

 

35 91140

Galina Kozlovskaja

spetsialist

 

35 91140

Tatjana Bõstrova

spetsialist

 

35 91140

Tatjana Balabanovitš

spetsialist

 

35 91140

Ljudmila Sekerina

fondihooldaja

 

35 91140

Linnaarstiteenistus, Peetri 3-4, faks 35 99077

Andrei Antonov

linnaarst

 

35 99077

Svetlana Andrejeva

peaspetsialist

 

35 99075

Ljubov Birjuljova

vanemspetsialist

 

35 99076

Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet, Peetri 3-5, faks 35 99042

Georgi Ignatov

direktor

Peetri 3-5

35 99041, 5182785

Anton Võlitok

juhiabi-analüütik

Peetri 3-5

35 99049

Natalja Smelova

finantsjuht

Peetri 3-5

35 99043

Karin Uustallo

sekretär-asjaajaja

Peetri 3-5

35 99040

Raamatupidamise osakond

Natalia Kozlova

pearaamatupidaja

Peetri 3-5

35 99045

Ljudmila Trenina

raamatupidaja

Peetri 3-5

35 99088

Arenguosakond

Anne Veevo

juhataja (direktori asetäitja)

Peetri 3-5

35 99080

Angelina Liiv

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99047

Natalia Orava

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99085, 5014191

Nadežda Petrova

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99046

Ettevõtluse arengu teenistus

Viktoria Kaju

peaspetsialist

Peetri 3-7

35 99083

Maria Terebilina

peaspetsialist

Peetri 3-7

35 99044

Galina Smolina

peaspetsialist

Peetri 3-7

35 99048

Katrin Ljudvig

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99087

Valentina Arenson

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99082

Anastassia Tjaželova

spetsialist

Puškini 13

35 60184

Hinna- ja tarbijakaitse teenistus

Boriss Batov

peaspetsialist

Peetri 3-7

35 99081

Niina Ivanova

vanemspetsialist

Peetri 3-7

35 99084

Sergei Issajev

vaneminspektor

Peetri 3-7

35 99089

Veera Leitsinger

spetsialist

Peetri 3-7

35 99086

Linnavara- ja Majandusamet, Peetri 3-23, IV korrus    faks 35 99161

Tamara Luigas

direktori kt

tuba 1

35 99141, 56658686

Kristina Stepanova

sekretär

tuba 1

35 99140, 5021330

Mihhail Antonov

jurist

Tuba 4

3599255, 5552566

Natalja Šibalova

jurist

tuba  4

35 99158, 56624097

Jackline Holter

projektide koordinaator

tuba 3

35 99216,  56649020

Inga Auer

referent-tõlk

tuba 7

35 99153

Jutta Kosse

personaliinspektor

Peetri 3-24

35 99155

Konstantin Pavlov

autojuht

 

56157391

Juri Solovjov

autojuht

 

56563019

Ija Ivanova

registripidaja

Tuba 6

3599256

Tatjana Filatova

registripidaja

Tuba 6

3599143

Varade osakond    Peetri 3, IV korrus

Jelena Skulatšova

juhataja kt

tuba 2

35 99156, 56157285

Kalev Johannes

spetsialist

Peetri 3-24

35 99038, 56357353

Movsess Martirosjan

vanemspetsialist

Peetri 3-24

35 99267, 56927095

Rendi- ja müügiteenistus

Aleksandr Pereskoka

peaspetsialist

tuba 6

35 99160, 56567571

Inna Hohlova

vanemspetsialist

tuba 7

35 99151, 56650661

Veera Andrejeva

vanemspetsialist

tuba 7

35 99164

Elamuteenistus

Irina Geveller

peaspetsialist

tuba 3

35 99142, 56655091

Niina Gurskaja

eluruumide erastamise vormistaja

tuba 3

35 99154

Marina Leitsinger

spetsialist

tuba 3

35 99157

Liidia Golubtšikova

spetsialist

tuba 3

35 99152, 56567578

Kommunaalmajandusosakond

Aleksandr Šelepanov

juhataja kt

Peetri 3-21

35 99139, 56157283

Linna puhastus- ja haljastusteenistus

Ljudmila Morina

peaspetsialist

Peetri 3-21

35 99215,  56650125

Irina Maslova

vanemspetsialist

Peetri 3-21

35 99135, 56357360

Jevgenia Votina

spetsialist

Peetri 3-21

35 99110

Teedeteenistus

Irina Jegorova

spetsialist

Peetri 3-21

35 99214, 56157293

Vladimir Otsman

peaspetsialist

Peetri 3-21

35 99134, 56650590

Aleksandra Presnova

vanemspetsialist

Peetri 3-21

3599266

Keskkonnateenistus

Arina Koroljova

peaspetsialist

Peetri 3-21

35 99195, 56155590

Julia Šilina

vanemspetsialist

Peetri 3-21

35 99137, 56650121

Dmitri Koroljov

spetsialist

Peetri 3-21

35 99138

Liikluskorraldusteenistus

Veera Mihhailova

peaspetsialist

Peetri 3-21

35 99136, 56650664

Jekaterina Vologdina

spetsialist

Peetri 3-21

35 99130

Ehitus- ja arendusosakond   Peetri 3-20  (II korrus)

Olga Rodinova

juhataja

 

35 99026, 56567564

Tatjana Rušeljuk

vanemspetsialist

 

35 99144, 56157297

Marina Tihhomirova

vanemspetsialist

 

35 99162, 56157294

Irene Weiss-Wendt

vanemspetsialist

 

35 99167, 56157296

Nikolai Ivanov

vanemspetsialist

 

35 99165, 56157298

Dmitri Djakov

vanemspetsialist

Peetri 3-24

35 99132, 56650669

Inna Šadrina

vanemspetsialist

 

35 99166, 56654230

       Raamatupidamisosakond   Peetri 3-17, (I korrus)

Niina Krõlova

pearaamatupidaja

 

35 99133, 56650663

Natalja Akimova

vanemraamatupidaja

 

35 99150

Valentina Hrenova

raamatupidaja

 

35 99145

Jelena Smirnova

raamatupidaja

 

35 99147

Liidia Sergejenko

juhtivökonomist

 

35 99146,  56922895

Jelena Obuhhova

raamatupidaja

 

35 99148

Snežana Semjonova

ökonomist

 

35 99272

Rahandusamet, Peetri 5, faks 35 99181

Raissa Lihhuša

direktor

tuba 204

35 99182, 5175323

Jelena Golubeva

direktori  asetäitja

tuba 203

35 99183

Tatjana Kudimova

vanemspetsialist

tuba 204

35 99180

Aleksandr Kibkalo

autojuht

 

5108908

Eelarve osakond

Jelena Sergejeva

juhtivspetsialist

tuba 205

35 99184

Larissa Vedjuhhova

juhtivspetsialist

tuba 207

35 99194

Ljudmila Udaltsova

vanemspetsialist

tuba 205

35 99185

Juliana Votinova

vanemspetsialist

tuba 205

35 99186

Olga Keviš

vanemspetsialist

tuba 207

35 99193

Revisjoni osakond

Valentina Bešekerskas

osakonna juhataja

tuba 202

35 99188

Irina Osis

vanemrevident

tuba 202

35 99187

Tatjana Gontšarova

vanemrevident

tuba 202

35 99189

Raamatupidamise osakond

Jelena Tšekanina

osakonna juhataja

tuba 209

35 99190

Svetlana Tšaikina

osakonna juhataja asetäitja

tuba 208

35 99191

Jevgenia Jerjomina

osakonna juhataja asetäitja

tuba 208

35 99192

Sotsiaalabiamet, Linda 4, IV korrus, faks 35 69602   

Galina Vologdina

direktori kt

kab 4

35 69601

Viive Valliste

sekretär

kab 5

35 69600

Sirje Sirnask

jurist

kab 3

35 69603

Tatjana Patsanovskaja

projektide spetsialist

kab 8

35 69610

Maksim Zorin

IT spetsialist

kab 12

35 69438

Raamatupidamine, Linda 4, IV korrus

Reelika Tolmatšova

pearaamatupidaja

kab 6

35 69604

Jekaterina Zorina

vanemraamatupidaja

kab 6

35 69604

Niina Roots

raamatupidaja

kab 6

35 69605

Jelena Muravjova

raamatupidaja

kab 6

35 69605

Niila Karpovitsš

raamatupidaja

kab 6

35 69605

Raissa Titova

raamatupidaja

kab 6

35 69605

Galina Kuzmina

raamatupidaja

kab 6

35 69605

Lastekaitse osakond, Linda 4, IV korrus

Ruslan Prohhorenko

vanem lastekaitseinspektor

kab 11

35 69614

Olga Jamskaja

lastekaitseinspektor

kab 11

35 69437

Leili Korp

lastekaitseinspektor

kab 10

35 69433

Sergei Lahmanov

lastekaitseinspektor

kab 10

35 69443

Jelena Valliste

lastekaitseinspektor

kab 10

35 69444

Natalja Medvedeva

nooremabi

kab 11

35 69437

Hoolekandeosakond, Linda 4, IV korrus

Tatjana Zelenjajeva

vanem inspektor

kab 1

35 69431

Svetlana Timofejeva

inspektor

kab 1

35 69431

Ljubov Tamm

inspektor

kab 1

35 69431

Marina Žiltsova

spetsialist

kab 1

35 69431

Sotsiaaltööosakond, Linda 4, IV korrus

Jevgenia Vanhonen

peaspetsialist

kab 2

35 69613

Tatjana Dolgušina

spetsialist

kab 2

35 69432

Jelena Tšistjakova

spetsialist

kab 2

35 69439

Ksenia Muru

spetsialist

kab 2

35 69432

Ljudmila Stõrkul

spetsialist

kab 2

35 69432

Iraida Koltakova

spetsialist

kab 2

35 69439

Tatjana Vovdenko

spetsialist

kab 2

35 69439

Roman Veevo

spetsialist

kab 2

35 69439

          Viimati uuendatud: 30. september 2008.

 ««« Avalehele  

Üldplaneering | Detailplaneeringud | Arhitektuuri võistlus | Fotogalerii | Linna ehituspõhikiri | Geodeesia | Kaart | Kontakt |

© 2006 Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet - Registrikood 75029820. tel. +372 35 99050